Terug naar schema

vaste
telefoon

mobiele
telefoon
mailadres
1
Patrick Fransen
63.40.24
06-22 20 78 92
patrick@fransenautoschade.nl
2
Jeroen conelissen
58.69.51
06-25 38 91 43
jeroen@jeroencornelissen.nl
3
Stephan vd Meulen
63.26.25
06-34 76 09 06
stephanvdmeulen@hotmail.com
4
Tom Berkvens
63.21.29
06-19 02 79 16
tomberkvens@hotmail.com
5
Piet Fransen
63.42.27
06-53 17 13 12
pietenanny@fransenautoschade.nl
6
Wiel Franssen
63.64.21

06-83 01 00 54

wielfranssen@hotmail.com
7
Piet Gooren
63.41.41
06-41 53 67 32
gooren@xs4all.nl
8
Ton Loeffen
63.15.76
06-21 27 54 03
ton.loeffen@ziggo.nl
9
Christ Peters
63.23.68
06-13 47 92 79
christpeters@hetnet.nl
10
Geert Volleberg
63.40.60
06-517 000 29
gevol@me.com
11
Hans Smits
63.14.63
06-54 31 53 90
j.smits.vbk@home.nl
12
Theo Ermers
63.40.48
06-36 18 81 09
theo@kampeercentrumvierlingsbeek.nl
13
Jeroen Jeukens
85.36.79
06-44 61 67 05
j.jeukens@jansenbouwontwikkeling.nl
14
Jos Seegers
vraag Geert
?
15
Piet van Daal
63.40.70
06-81 80 78 23
pvdaal@ziggo.nl
16
Peter Thijsen
63.18.29
06-28.57.22.16

thijsenkuenen@gmail.com

17
Jack Vervoort
?
06-21.24.65.79
?
18
Jos smits
63.21.83
06-20.00.68.04

jos@smitty.nl

19
Peter van Doorn
63.21..88
06-515.333.69

 

20
Petro v. Bergen
63.40.93
06-54 72 53 84

pvbergen@planet.nl

21
Marcel Verhoeven
63.21.14
06-10 43 15 84

 

22
Wim Lensen
63.20.70
06-geheim nr

whhlensen@ziggo.nl

23
Theo v.d. Ven
63.40.18
06-11 41 95 77

 

24
Marc Oudenhoven
63.1940
06-22 20 19 89

marc.oudenhoven@planet.nl

25
Ron van Daal
-
06-51 82 32 65

 

26
Richard v. Daal
69.09.41
06-15 35 42 22

 

27
Carlo Jansen
-
06-11 34 11 27

 

28
Geert Heinen
63.17.88
06-10 41 07 28

 

29
Toon Baltissen
63.65.12
06-29 99 71 01

6baltissen@hetnet.nl

30
Patrick Baltissen
63.67.43
06-12 81 28 54
xenpat@hetnet.nl
31
Wiel Lamers
-
06-53 37 19 34
wljlamers@wanadoo.nl
32
Sjaak Rambags
63.14.69
?

?

33
Riny Peeters
63.
06-
mmw.peeters@home.nl
34
Toon Reijnders
?
06-436.876.56
?
35
Theo Jansen
63.
06-117.593.10
?
36
Jean-Paul Raafs
?
06-238.472.41
?
37
René Clevers
63.
06-514.562.14
?
38
Ruud Moeskops
?
06-181.160.98
?
39
Wim van Buijtene
63.
06-423.972.01
40
John Rijs
63.
06-511.954.97
john.rijs@ziggo.nl

Een aantal spelen op woensdagavond. Het beste is diegene te vragen die dan vrij zijn. Piet van Daal weet wie er op woensdag niet spelen, want hij maakt het schema....

iemand anders vragen? Klik hier voor de competitie-teams 2010 met tel.nummers